www.studiomone.cz

Krásnou nevěstou

Svatební den je pro každou ženu vyjímečná a zcela jedinečná událost. Spousta z nich o tomto dni sní od dob, co byly ještě malé, a proto je logické, že chtějí mít v tento den vše dokonalé. Avšak uskutečnit krásnou svatbu není tak jednoduché – vyžaduje to mnoho plánů a zařizování, ať už jde o výběr místa obřadu, následné hostiny, dekorací či květin. Nejdůležitější je však samotná nevěsta, na kterou budou upřeny zraky všech přítomných.

Nepodceňte pohodlí
Každá žena se ve svůj svatební den chce cítit jako princezna a k tomu nejvíce dopomohou právě svatební šaty. Věnujete jejich výběru dostatek času a nedejte pouze na vzhled. V šatech totiž budete nejen při obřadu, ale strávíte v nich také celou hostinu i večer. Dbejte proto i na své pohodlí a na to, aby vám perfektně sedly, a vy se tak nemusela každou chvíli upravovat. Ve svatebních salonech je nepřeberné množství různých modelů, které si můžete buď koupit, nebo zapůjčit. Nezapomeňte je poté sladit se svatební obuví, šperky a dalšími nezbytnými doplňky.

Nechte se hýčkat
Aby vám to v tento důležitý den opravdu slušelo, nepodceňujte péči o sebe samotnou. Nejlépe se o vás postarají v kosmetickém salonu, kde vám splní všechna vaše přání. Nechte si hloubkově vyčistit pleť pomocí kosmetického ošetření pro krásný obličej bez chybičky. Co se týče svatebního líčení – rozhodně to nezkoušejte sama doma, ale svěřte se do rukou profesionálů, kteří budou přesně vědět, co vám bude slušet. Zatímco doma se může leccos pokazit, salon je sázka na jistotu.

Svěřte se do rukou profesionálů
Stejně tak to platí v případě úpravy vlasů. Vlasy jsou korunou krásy každé ženy a svatební účes podtrhne celý váš vzhled. Neexperimentujte doma, ale zajděte do dámského kadeřnictví, kde se můžete spolehnout na profesionální přístup. Oceníte to nejen při samotném svatebním dni, kdy buou vaše vlasy vypadat perfektně, ale uvítáte to také později na fotkách. Účes není jediná věc, se kterou vám v salonu pomohou. Pokud máte vlasy zničené, aplikace brazilského keratinu vám je zacelí a navrátí jim lesk. Také jestliže máte kštici do vysněného účesu příliš krátkou, můžete si ji nechat prodloužit.

Buďte jemná a elegantní
Nezapomeňte také na úpravu nehtů - manikúru, ve svatební den totiž budou vaše ruce neustále sledovány. Mířit na ně bude nejenom objektiv fotoaparátu, ale také zraky všech přítomných, kteří budou obdivovat snubní prsten. Určitě velmi oceníte krásné nehty, ať už zvolíte jemnou a ženskou francouzskou manikúru nebo výraznější barvu, ornamenty či kamínky. Fantazii se meze nekladou. Tak proměňte se ve svůj svatební den v opravdovou princeznu!

Kontaktujte nás

Svatební salon Star

Masarykova 12

602 00 Brno

E: spolecenskesatystar@seznam.cz

T: +420 605 467 367

Svatební salon STAR

Spojte se s námi

.

.

.

.

.

.

Partnerské weby