www.laseresthetic.cz

9 jednoduchých rad, jak vypadat vždy skvěle

 

Pokud se ptáte, co dělat, abyste vždy vypadaly skvěle, tak zkuste dodržovat pár základních pravidel. Věnujte se péči o svou pleť, nezapomínejte se rozmazlovat a jednou za čas se svěřte do rukou profesionálům. Skvěle nemusíte vypadat jen na společenské události, svatbě, nebo když vyrážíte do klubu. Naučte se využít svých předností vždy.

 

1) Jednou měsíčně navštivte kosmetický salón a nechte se profesionály hýčkat. Vždy si nechte vyčistit a také hydratovat pleť. Můžete si dopřát masáž obličeje nebo vyživující masku, díky které bude vaše pleť vypadat svěží a mladistvá.

 

2) Pro krásnou pleť bez akné můžete podstoupit neinvazivní nebo invazivní kúru. Ať už se zbavíte akné chemickým peelingem nebo laserem, vždy se připravte na to, že vaše pleť může být dva až tři dny po zákroku citlivější a mírně podrážděná. Veškeré aktivity a akce ve společnosti tedy plánujte s rozmyslem.

 

3) Důležitým prvkem, který na první pohled ovlivňuje váš vzhled, je jisto jistě obočí. Opět si ho můžete nechat upravit v salonu, zapomeňte však na nepřirozené, široké a příliš černé obočí. Vždy sázejte raději na přirozený vzhled. Kosmetička vás také může naučit, jak obočí trhat a vy se o něj už poté můžete starat sama z pohodlí domova.

 

4) Váš celkový vzhled mohou narušit pokleslá víčka či nápadné tukové váčky na víčkách. Převážně ženy ve věku nad čtyřicet let využívají laserového zákroku - plastiky víček, který nejen, že bude přínosný z estetického, ale především zdravotního hlediska.

 

5) Co se týče vrásek a pleti, která působí velmi unaveně, nebojte se vyzkoušet botulotoxinové injekce pro odstranění vrásek nebo také facelift, který pomůže vyřešit známky přirozeného stárnutí.

 

6) Pokud se denně líčíte, nezapomeňte se každý večer poctivě odlíčit. Použít můžete také krém, který je určený na noc a vaši pleť tak příliš nezatěžuje. Po probuzení pleť znovu vyčistěte, naneste denní podkladovou bázi a make-up, poté je vhodné „nahé“ líčení. Díky této pravidelné péči budete vypadat svěží a mladistvě v každém věku.

 

7) Celkový vzhled může zhoršit stres či únava. Často je pak třeba zbavit se kruhů pod očima. Těch se můžete zbavit svépomocí, například babskými radami, kam patří pytlíčky čaje na oči nebo ledování, vyzkoušet však můžete také speciální gel s kyselinou hyaluronovou. Gel Redensity Eyes zaručuje změnu již do 30 minut.

 

8) Při líčení nezapomínejte na střídmost - vždy se vyhněte užívání třpytek, lesklých stínů a přehnané tvářenky. Takové líčení patří snad jen na karneval a nehodí se ani na večerní akce, ples nebo na svatbu. Méně je někdy opravdu více.

 

9) Nikdy nezapomínejte na upravené a umyté vlasy, které jsou základem přirozeného a líbivého vzhledu. S doplňky raději šetřete a nepřehánějte to ani se šperky. Raději vždy vsaďte na úsměv, který přidá na kráse každé ženě.

 

10) Příjemný vzhled doplní také smyslné a sexy rty. Ne každou ženu však příroda obdařila velkými a plnými rty. Pokud patříte do této skupiny, můžete si k nim dopomoci rtěnkou a konturovací tužkou. V některých případech, kdy máte rty opravdu malé a úzké, se vyplatí investovat do zvětšení rtů. Využít služeb plastické chirurgie se opravdu bát nemusíte, v dnešní době většina zákroků či plastických operací není pro okolí na první pohled viditelná. A pokud vám to dopomůže k tomu, abyste se cítila lépe, tak neváhejte!

 

 

 

Kontaktujte nás

Svatební salon Star

Masarykova 12

602 00 Brno

E: spolecenskesatystar@seznam.cz

T: +420 605 467 367

Svatební salon STAR

Spojte se s námi

.

.

.

.

.

.

Partnerské weby