> www.andrie.cz

Jak správně kombinovat oblečení se spodním prádlem

 

Správná kombinace oblečení a spodního prádla dokáže téměř s každou postavou zázraky. Díky vhodně zvoleným svrškům zakryjete nedostatky, zdůrazníte své přednosti a budete k nepřehlédnutí. Ať už vybíráte svatební šaty a k nim vhodné spodní prádlo nebo oblečení pro každodenní nošení, inspirujte se ověřenými tipy.

 

Investujte do kvality

Při vybíraní dámského a pánského spodního prádla se rozhodně vyplatí investovat do kvality. Váš výběr nemusí podléhat posledním módním trendům a výstřelkům. Mnohem důležitější je, aby vám oblečení a spodní prádlo padlo a cítili jste se v něm komfortně. Kvalitní oblečení a prádlo vám vydrží dlouhou dobu, nemusíte se tedy bát, že přijdete o čas nebo o peníze. Investice do kvality se vždy vyplatí.

 

Podtrhněte své křivky

Pokud máte specifické požadavky, například spodní prádlo, které dokáže zakrýt nedostatky postavy či utajit spodním prádlem celulitidu, pořiďte si opravdu takové kousky, které budou jako vaše druhá kůže. Vyzkoušejte například klasické bavlněné dámské kalhotky. Vhodný materiál, padnoucí střih a perfektní provedení zaručí, že podtrhnete své křivky a budete vypadat skvěle. Pánové problémy jako zakrytí nechtěných faldíků ve většině případů neřeší. Pro ně je důležité především pohodlí, při výběru spodního prádla pro svou drahou polovičku si proto dejte opravdu záležet. Je jedno, zda preferuje trenky, boxerky či slipy, vždy upřednostněte kvalitu.

 

Prádlo pro speciální příležitosti

Spodní prádlo by se mělo hodit k celkovému outfitu, například nevěsty ocení tělové nebo bílé kalhotky s vyšším pasem, popřípadě bokové kalhotky nebo oblíbené brazilky. Těhotným ženám pak vyhovuje bezešvé spodní prádlo a muži ocení hlavně pohodlí - klasickými bavlněnými trenýrkami tedy rozhodně nic nezkazíte. Výhodou kvalitního prádla je také to, že i při každodenním nošení bude držet tvar a nikdy se vám nebude zařezávat, vyhrnovat nebo krčit.

 

Jak vybírat dle oblečení

Pokud máte rádi přírodní materiály oblečení, tak určitě oceníte i spodní prádlo z přírodních materiálů. Nejoblíbenější materiál je bavlna, která má antibakteriální vlastnosti, skvěle saje pot a je citlivá k intimním partiím. Vyzkoušet můžete dámské bavlněné kalhotky, kterých byste měli mít v šatníku dostatečné množství tak, abyste měli na každý den čisté spodní prádlo. To stejné platí o pánských bavlněných trenýrkách, muži ocení, když budou mít dostatek tohoto pohodlného spodního prádla, na pohodlí a kvalitu se totiž opravdu velmi rychle zvyká.

 

Základní výbava

Nemusíte mít spodní prádlo od každé barvy. Klidně vybírejte takové, které máte rádi, nikdy však nekombinujte černé kalhotky s bílými kalhotami či podobné variace. Vždy nad kombinací oblečení a spodního prádla přemýšlejte tak, abyste se cítili co nejlépe a zároveň vypadali upraveně a přirozeně.

Kontaktujte nás

Svatební salon Star

Masarykova 12

602 00 Brno

E: spolecenskesatystar@seznam.cz

T: +420 605 467 367

Svatební salon STAR

Spojte se s námi

.

.

.

.

.

.

Partnerské weby